روش های افزایش ممبر تلگرام | پاپ آپ ممبر
در حال بارگذاری
روش های ممبر

روش های افزایش ممبر تلگرام

روش اول خرید ممبر های مجازی

ممبر مجازی / ممبر فیک

روش های افزایش ممبر تلگرام : خرید ممبر فیک اصلا ریزش  ندارد مگر خود تلگرام پاک کند. معمولا بین  ۴۰تا ۶۰۰ روز ممبرهای مجازی در کانال باقی می مانند. این ممبر ها هیچ فعالیتی ندارند و هیچ بازدیدی از پست های شما انجام نمی دهند . فقط برای رونق بخشیدن به کانال شما هستند.  برای کلاس کاری و اینکه تعداد اعضای کانال شما بالا باشد. تجربه ثابت کرده که افراد بیشتر جذب کانال هایی میشوند که ممبر بالایی دارند .

خرید ممبر واقعی ( از نوع اد اجباری با لفت باز )

این ممبر ها هیچ مزایایی ندارد و به زور وارد کانال شما شده اند . ممبر ها هیچ فعالیتی ندارند. این ها همان ممبر هایی هستند که به زور وارد کانال شده اند و هر موقع میتوانند لفت دهند .

روش های افزایش ممبربعضی از سایت ها زمان افزایش ممبر کانال تلگرام به این صورت عمل می کنند که اگر شما مثلا ۱۰۰ ممبر خریداری کنید تعداد  ۱۰۰نفر   را هم به صورت ناخود آگاه و بدون اطلاع جوین کانال شما می کنند. و تعداد  ۱۰۰نفر ممبر واقعی و آدم واقعی به کانال شما اضافه میکند اما بدی این افزایش ممبر تلگرام این است که این افراد بدون اطلاع از این که اکانت اینها دست آن شرکت ها میباشد جوین کانال شما شده اند و بعد از۷ یا ۸ ساعت قریب به ۹۰ درصد شان هر جور شده لفت میدهند .

حالا میخواهیم آموزشی از نحوه اضافه کردن اعضا به کانال در اختیار شما قرار بدیم :

ما سعی میکنیم آموزش کاملی به شما ارائه بدهیم تا در کل نحوه اضافه کردن اعضا به کانال یا گروه را متوجه شوید .
شما تصور کنید که میخواهید کار افزایش ممبر کانال تلگرام را انجام دهید پس برای این کار به تعداد زیادی اکانت تلگرام نیازمند هستید ، در اول به تعداد زیاد شماره های مجازی می خرید و لازم نیست که این شماره های مجازی را به صورت دستی فعال کنید ؛ با برنامه نویسی به صورت اتوماتیک این کار را انجام می دهید ؛ و در اخر یک برنامه هم میتوان نوشت که به طور اتوماتیک جوین شوند .

برای خرید ممبر فیک و واقعی اینجا را کلیک کنید

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *