جستجوی کانال تلگرام | پاپ آپ ممبر
در حال بارگذاری

جستجوی کانال تلگرام

نحوه جستجو کردن کانال در تلگرام (جستجوی کانال تلگرام):

امروز میخواهیم نحوه ی جستجوی کانال های تلگرام را به شما دوستان آموزش دهیم . میدانید که کانال های تلگرام به راحتی از طریق مسنجر تلگرام قابل جستجو می باشند .به این صورت که با دانستن نام کانال های مورد علاقه ی خود ، می توانید آن ها را در اپلیکیشن تلگرام خود جستجو نمایید و عضو آن ها شوید .

جستجوی کانال تلگرامعلاوه بر آن ربات های جستجو گری نیز وجود دارند ، که ربات های جستجو گر کانال های تلگرام هستند و خدماتی را در این زمینه به کاربران تلگرام ارائه می دهند .

اما در این پست ، ما قصد داریم ، تنها به جستجوی کانال های تلگرام از طریق خود این اپلیکیشن بپردازیم . بدون آن که از هیچ رباتی کمک بگیریم .

در ادامه با آموزش جستجوی کانال تلگرام همراه ما باشید

 

 

ابتدا اپلیکیشن تلگرام را اجرا نمایید . اکنون در صفحه ی اصلی تلگرام بر روی آیکن ذره بین که در گوشه ی سمت راست و بالای صفحه قرار دارد ، تپ نمایید .

جستجوی کانال تلگرامدر این بخش نام کانال دلخواهتان را وارد نمایید . پس از جستجوی نام کانال در سمت چپ و بالای صفحه ، در زیر عبارت ” گِلوبال سرچ ” کانال هایی که به نام جستجوی شما نزدیک باشند را مشاهده می نمایید .

نحوه جوین شدن به کانال تلگرام :

با تپ بر روی هر کدام می توانید وارد پنجره ی گفت و گوی آن کانال شوید و یا تپ بر روی دکمه ی ” جوین ” عضو آن کانال شوید .

مشخصه ی کانال ها @ و /t.me می باشد . همیشه وقتی که قصد دارید ، توسط اپلیکیشن تلگرام به جستجوی کانال مورد نظرتان بپردازید ، یادتان باشد که از نماد ادساین @ قبل از نام کانال استفاده نمایید .

همچنین عبارت /t.me مشخصه ی دیگر کانال ها می باشند . که برای یافتن نام کانال از آن استفاده می شود . همه ی کانال های تلگرامی یک آدرس URL دارند ، که با وارد شدن به آدرس یو آر ال کانال ها می توانید در آن ها عضو شوید .

ضمناً آدرس یو آر ال کانال های تلگرام به صورت زیر می باشد :

Telegram.me/ نام کانال

نکته ای که وجود دارد ، این است که پس از پایان جستجوی کانال تلگرام ، در کنار عکس پروفایل کانال ها علامت بلندگو وجود دارد ، که این نیز مشخصه ی دیگر کانال تلگرام می باشد .

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *