تلگرام های غیر رسمی | پاپ آپ ممبر
در حال بارگذاری

تلگرام های غیر رسمی

آیا تلگرام های غیر رسمی امنیت دارند ؟

امروزه با همه گیر شدن تلگرام و کمبود برخی امکانات البته از نظر برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن، عده ای از برنامه نویسان اقدام به ساخت نسخه ای دلخواه از تلگرام با ویژگی های انحصاری و مورد علاقه نمودند تا جایی که برخی از کاربران نسخه اصلی تلگرام برنامه محبوب تلگرام را از روی تلفن های خود پاک و این نسخه از اپلیکیشن ها که امروزه بسیار محبوب شده اند را نصب می کنند.

تلگرام های غیر رسمی و امنیت

باید در نظر داشت که تلگرام اصلی خود کد های سورس باز برنامه پیام رسان تلگرام را در سایت هایی همانند گیت هاب به انتشار در آورد تا توسعه دهندگان بتوانند آن را تکمیل تر کنند و از کد های آن استفاده نمایند.

آیا امکان نفوذ در تلگرام غیر رسمی وجود دارد؟

به جرات می توان گفت خیر چرا که این برنامه ها نسخه ای از تلگرام بوده اند تنها با امکاناتی بیشتر و یا کمتر که چنین امکانی به آن ها داده نشده است.

-آیا سرعت دسترسی به این برنامه بیشتر از تلگرام نسخه رسمی می باشد و یا سرعت دسترسی کمتری نسب به تلگرام رسمی خواهند داشت؟

در واقع سرعت دسترسی در تلگرام رسمی تفاوت چندانی با تلگرام های غیر رسمی نداشته و می تواند از لحاظ سرعتی برابری داشته باشد اما باید این نکته را در نظر گرفت که در تلگرام نسخه رسمی نیز سرعت می تواند کمتر باشد چرا که با اضافه کردن برخی امکانات و یا آپشن های بیشتر ، تلگرام می تواند از لحاظ سرعت و کارایی در برخی از تلفن های همراه با مشکل مواجه شود و سرعتی کمتر از سرعت تلگرام رسمی داشته باشد.

-چگونه می توان یک تلگرام غیر رسمی ساخت؟

شما برای ساخت چنین نسخه ای از تلگرام باید ابتدا سورس کد های آن را دانلود و در اختیار داشته باشید (ترجیحاً از سایت های مطرحی همچون گیت هاب تا با مشکل مواجه نشوید) و توجه داشته باشید این کار نیاز به دانش برنامه نویسی دارد و شما باید بتوانید کاربردهای تکه کد ها و متد ها را درک کنید تا در آن اصلاحاتی بوجود آورید.

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *