افزایش فالوور اینستاگرام | پاپ آپ ممبر
در حال بارگذاری
افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور در اینستاگرام 

افزایش فالوور اینستاگرام : یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی ایستاگرام است؛ که به همچین برنامه های عکس محور میگویند ، عکس محور یعنی محتوا بر اساس عکس است ؛ و کاربر با عکس هایی که میگذارد به رو ز میشود . اپلیکیشن اینستاگرام در دنیا بسیار طرفدار دارد.

اما اگر شما نیز یکی از کاربران اینستاگرام باشید، ممکن است با جذب دیگر افراد در این شبکه به پروفایل خود دچار مشکل شده باشید. شاید حتی ۱۰۰ دنبال کننده هم نداشته باشید. آیا راهی برای مقابله با این مشکل وجود دارد؟ آیا می توان کاربران بیشتر و بیشتری را به پروفایل خود جذب کرد؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

دیگران را فالو کنید

وقتی که تازه وارد اینستاگرام می شوید اولین کاری که باید بکنید این است که دوستان و فامیل خودتان را فالو کنید، این جوری به همه اعلام میکنید که وارد اینستاگرام شده اید و آنها نیز شما را ( فالو ) دنبا ل می کنند.

در بخش تنظیمات اینستاگرام یک گزینه به نام Find Friends هست. بر روی آن کلیک کنید و دوستان خود را بیابید. توجه داشته باشید که اتصال اکانت فیس بوک و توییتر خود به اینستاگرام در یافتن آشنایان کمک بسیاری خواهد کرد.

طبیعتا هرچقدر کاربران بیشتری را فالو کنید، آن ها نیز شما را در این شبکه دنبال خواهند کرد. افزایش فالوور اینستاگرام

بیوگرافی خود را وارد کنید

حتما یه توضیحات خوب راجع به خودتان یا شرایط زندگی تان در بخش بیوگرافی بنویسید ؛ مثلا در مورد علایق شخصی تان و خصوصیت شخصی خود در آن بخش بنویسید.  میتوانید دلیل اینکه در اینستاگرام عضو شده اید را بنویسید . این کار کمک زیادی به افزایش فالوور اینستاگرام شما میکند .

 

تصاویر جالب بگذارید و کاربر را درگیر کنید

بیشتر سعی کنید عکس های جالب در صفحه خود بگذارید کاربران دنبال عکس هایی هستند که آنها را درگیر کند . میتوانید وقتی به مکان ها ی مختلف میروید عکس بگیری د از جاهای مختلف یا از حرکت شخصی با شی عجیب و متفاوتی عکس بگذارید و درباره آن شرح بدهید . تا آنجا که ممکن است سلفی زیاد نگیرید چون برای کاربر خسته کننده است .این کار باعث میشود در مدت زمان کم افزایش فالوور اینستاگرام شما انجام شود.

به یک موضوع وابسته شوید

شاید فقط دوست داشته باشید تصاویر گل های مختلف را در پروفایل خود قرار دهید؛ این کار بسیار خوب و پیشنهاد شده‌ای است. در این صورت سعی کنید تصاویر انحرافی و در زمینه های دیگر را کمتر در آلبوم خود قرار دهید.

زمان بندی خوب برای ارسال عکس داشته باشید

حتی اگر بهترین عکس عمرتان را می خواهید قرار دهید، آن را در ساعت ۲ صبح و یا ۳ بعد از ظهر قرار ندهید. بیشتر کاربران اکانت خود را صبح، عصر و قبل از خواب بررسی می کنند. پس در این زمینه نیز با دقت عمل کنید.

به یک باره عکس های زیادی را نگذارید

پشت سر هم سه، چهار، پنج عکس را قرار ندهید و بین پست ها‌ی خود زمان بیشتری قرار دهید. در صورتی که صفحه فید فردی را پر کنید، ممکن است او شما را بلاک یا (Unfollow) نماید.

تگ گذاری فراموش نشود : #تگ

حتما برای پست های خود تگ قرار دهید. این کار میزان بازدید تصویر یا ویدیو شما را تا حد زیادی بالا می برد. لازم به ذکر است که در تگ گذاری عبارات مرتبط دقت نمایید. تگ های معروفی که بیشتر جست و جو می شوند را حتما در پست خود قرار دهید. مانند #سینما #ایران #تهران #عکس #جال #دیدنی

با دیگران به صحبت بپردازید

در بخش نظرات حتما با دوستان و آشنایان به بحث و صحبت بپردازید. خود را در کامنت ها تگ کنید تا دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید.

با رعایت این آیتم ها قطعا قادر به افزایش فالوور های پیج اینستاگرامتان هستید. اما این آیتم ها اکثرا مبتدی هستند به همین دلیل یک سری آیتم های حرفه ای به زودی در دیجی تلگرام قرار خواهیم داد تا مدیران پیج ها قادر به تبدیل پیج های خود به پیج های معروف و بزرگ باشند.

امید که با این توضیحات بتوانید فالوور های بیشتر ی را جذب خود کنید ,اما همواره باید برای صفحه خود فالوور بخرید تا فالوور های شما در یک اندازه مطمئن بماند و زیاد بودن تعداد فالورهای پیج شما باعث اعتماد بیشتری در بین مخاطبان خواهد بود .

برای خرید فالوور اینستاگرام اینجا را کلیلک کنید .

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *