افزایش اعضای کانال تلگرام به صورت رایگان | پاپ آپ ممبر
در حال بارگذاری

افزایش اعضای کانال تلگرام به صورت رایگان

افزایش اعضای کانال تلگرام به صورت رایگان به چند روش امکان پذیر است ، که در زیر به آنها میپردازیم .

۱. افزایش اعضا تلگرام یا ممبر رایگان با استفاده از تبادل با کانال های دیگر

در روش تبادل شما تبلیغات کانال خود را در کانالی که از نظر اعضا مشابه کانال شما باشد میگذارید ؛ به این صورت که پست تبلیغاتی این کانال را در کانال خود قرار می دهید و این کانال هم همزمان با شما این پست را قرار می دهد که ممکن است بر اساس میزان زمان یا تعداد بازدید پست تبلیغات صورت گیرد . که بهترین روش بر اساس بازدید است چون ممکن است کانال مقابل اعضای فیک داشته باشد و اگر بر اساس ساعت باشد شما متضرر خواهید شد .

خرید ممبر تلگرام

۲.افزایش ممبر رایگان با استفاده از تبادل کانال با برنامه

افزایش اعضای کانال تلگرام

در افزایش اعضا تلگرام  به صورت تبادل با برنامه ، به این صورت است که باید با یک برنامه نویس تبلیغات همکاری کنید ، به این صورت که تعدادی بازدید و یا تبلیغ برای برنامه های برنامه نویس انجام دهد و در مقابل از اون اعضای تلگرام طلب کند که امروزه بسیاری از ادمین ها با این روش کار می کنند و اعضای خود را دریافت خواهند کرد که روشی پیشنهاد شده می باشد و شدیداً توصیه می شود چرا که سرعت عضوگیری از سایر روش ها سریع تر و کیفیت بهتر می باشد.

۳.افزایش ممبر رایگان با استفاده از برنامه های ممبر گیر

در این روش شما برنامه ممبر گیر را داخل دستگاه اندرویدی خود نصب کرده  و سپس با نام کاربری خود وارد برنامه می شوید ترجیحاً با شماره ای که کمتر از آن استفاده می کنید جوین شوید چرا که امکان اد شدن اجباری شما داخل کانال ها وجود دارد.

با استفاده از روش های بالا به راحتی میتوانید اعضای کانال خود را افزایش دهید که بالطبع یکی از عوامل تاثیرگذار در موفقیت کانال شما در تلگرام همین مورد ( افزایش اعضا تلگرام )میتواند باشد.

قیمت خرید ممبر تلگرام

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *